نتیجه تحریم ها

امام خامنه ای: کلید حل مشکلات کشور، بهره برداری خردمندانه از امکانات داخلی و ظرفیت درون زای کشور است. امیدمان را به بیرون از ظرفیت داخلی کشور ندوزیم.

 

نتیجه تحریم ها چیست؟

نتیجه تحریم ها عنوان مجموعه پوسترهایی ست که در طراحی آنها به بیان گزارشی از دست آوردهای جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون و در اوج تحریم ها پرداخته شده است .

نتیجه تحریم ها؛ پنجم

مجموعه نمایشگاهی نتیجه تحریم ها

حضرت امام خامنه ای: جمهورى اسلامى در میدان علم و فناورى، با وجود همه‌ى این تحریمها، ماهواره به فضا میفرستد، موجود زنده به فضا میفرستد و برمیگرداند، انرژى هسته‌اى تولید میکند، در بسیارى از دانشهاى نوپدید جزو ده کشور اول دنیا قرار میگیرد، شتاب پیشرفت علم در جمهورى اسلامى از سوى مراکز مسئول این کار در دنیا سیزده برابر متوسط دنیا اعلام میشود.

عنوان: "بسته پنجم"

موضوع: "صنایع پتروشیمی"

آيا مي دانيد در زمان ارتباط با آمريكا ميزان توليد صنايع پتروشيمي 4 ميليون تن در سال بوده كه در زمان انقلاب اسلامي و اوج تحريم ها به بيش از 40 ميليون تن در سال افزايش يافته است .

Rezult of boycotts on Iran

Do you know the production rate of petrochemical industry was 4 million tons during association with America, while it has increased 40 million tons in a year during the Islamic Revolution

نوع بسته : JPEG

ابعاد پوستر : A3

حجم پوستر : 1.56MB

دریافت پوستر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

صفحه نخست نمایشگاه نتیجه تحریم ها نتیجه تحریم ها؛ پنجم
feed-image RSS